top of page

Salon fryzjerski BIZARRE powstał w 2007 roku z inicjatywy Sławomira Zasłonki oraz Daniela Kaski, ludzi których połączyła wspólna pasja i chęć tworzenia niepowtarzalnych kreacji.

 

Zespół naszych stylistów to połączenie doświadczenia, indywidualności, chęci rozwoju i młodości. W nieustannym dążeniu do doskonałości, zgłębiamy tajniki naszego zawodu w najbardziej renomowanych akademiach na świecie: VIDAL SASSOON, Mahogany Hair, TONI&GUY. Jesteśmy szkoleni przez czołowych kolorystów JOICO i przekazujemy zdobytą wiedzę innym fryzjerom z całej polski.

 

Celem stylistów BIZARRE jest „perfekcyjne” cięcie. Idealny kolor... to zdrowe i lśniące włosy. Doskonale dopasujemy fryzurę do indywidualnego stylu, urody i charakteru. Pracujemy na jednej z najlepszych firm kosmetycznych, która gwarantuje koloryzację na najwyższym poziomie, nie oddziałując destrukcyjnie na strukturę włosa, dlatego wybraliśmy produkty firmy JOICO.

 

Fryzjerzy styliści są zawsze do Państwa dyspozycji, gotowi służyć swoją wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Piękno jest w Tobie, pozwól nam je wydobyć...

 

Zespół BIZARRE hv

      O NAS

bottom of page